top of page

ADM İnşaat kurulduğu 2004 yılından itibaren, taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak hedefi ile çıktığı yolda çalışmalarını yürütmektedir. Şirket; gayrimenkul projeleri, turizm, inşaat & taahhüt alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 

ADM İnşaat standartlarının temel ilkeleri; teknolojik üstünlük, uluslararası standartlara ve yönetmeliklere uygunluk, etkin proje yönetimi ve kaynak tahsisi, hızlı ve uygun maliyetli hizmet, akılcı ve pratik çözümler, seçici ve yüksek kaliteli ürün yelpazesi ve çağdaş yaşam alanlarının geliştirilmesidir.

 

2017 yılında THE ELEGANT Markasıyla turizm sektörüne ilk adımı atarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Otelimiz  Eyüp Sultan Camiisine 150 MT, yeni ve modern mimarisi ile 5 yıldızlı konsept ve konforu ile tasarlanmıştır.

 

Son olarak;

Evimiz olarak gördüğümüz The Elegant Hotel, inşaat sektöründeki uzmanlığımız ile tasarlanarak inşa edilmiştir. Avrupa yakasının tarihi dokularından biri olan Eyüpsultanın tam merkezine konumlandırılmış The Elegant Hotel, şehrin tarihi dokusuna, iş merkezlerine, alışveriş ve eğlence komplekslerine yakınlığı ile iş ziyaretleri, toplantılar ve şehri keşfetmek isteyenler için benzersiz bir konumdadır. The Elegant Ailesi olarak, konforlu deluxe odalarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla, çalışandan ziyade ev sahibi bakış açısını benimsemiş takım arkadaşlarımızın konukseverliğiyle, iş ve tatil amaçlı konaklayan tüm misafirlerimizi eşsiz bir deneyim için evimize davet ediyoruz…

bottom of page