ADM inşaat turizm şirketi olarak, kurulduğumuz 2004 yılından itibaren , taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak, çağdaş teknolojiye egemen, genel inşaat dünya standartlarına uygun projeler geliştirmeyi kendimize vazgeçilmez iş prensibi olarak görmekteyiz. İnşaat taahhüt hizmetleri veren şirketimiz, bu süreçlerin her aşamasında kalite anlayışını benimseyen, kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir. Çalıştığımız yerlerde ve yaşadığımız mekanlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir şirket olarak, insan yaşamlarını iyileştiren, iyi uygulanmış işleri ortaya koyarak en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş projeler üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

2017 yılında THE ELEGANT Markasıyla turizm sektörüne ilk adımı atarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Otelimiz  Eyüp Sultan Camiisine 150 MT, yeni ve modern mimarisi ile 5 yıldızlı konsept ve konforu ile tasarlanmıştır.

 

Son olarak;

Evimiz olarak gördüğümüz The Elegant Hotel, inşaat sektöründeki uzmanlığımız ile tasarlanarak inşa edilmiştir. Avrupa yakasının tarihi dokularından biri olan Eyüpsultanın tam merkezine konumlandırılmış The Elegant Hotel, şehrin tarihi dokusuna, iş merkezlerine, alışveriş ve eğlence komplekslerine yakınlığı ile iş ziyaretleri, toplantılar ve şehri keşfetmek isteyenler için benzersiz bir konumdadır. The Elegant Ailesi olarak, konforlu deluxe odalarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla, çalışandan ziyade ev sahibi bakış açısını benimsemiş takım arkadaşlarımızın konukseverliğiyle, iş ve tatil amaçlı konaklayan tüm misafirlerimizi eşsiz bir deneyim için evimize davet ediyoruz…

 İslambey Mah, Dipçik Sk. No:9 34050 Eyüpsultan, İSTANBUL-TÜRKİYE

Tel : +90 212 615 66 60

E-Mail : reservation@theeleganthotel.com.tr

  • Beyaz Instagram Simge
  • White Facebook Icon

© 2020 by The Elegant Hotel. Her hakkı saklıdır.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır.  lütfen Gizlilik Politikası’nı inceleyin. Sitemizde gezinmeye devam ederek, çerez kullanımı ile ilgili politikamızı kabul etmiş olduğunuz varsayılır.